Skrýt reklamuOdeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Rozdělte ovoce a zeleninu (2 na každé straně):
Rozdělte ovoce a zeleninu (2 na každé straně):
Please select the options below to the correct list to avoid automated registrations.
Ovoce
Zelenina
Jahoda
Mrkev
Paprika
Jablko
TIP: Registrujte se a nebudete muset vyplňovat antispamovou kontrolu.
   
Přehled tématu - Mobilní telefony
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Mobilní telefony  Odpovědět s citací
Kdo v dnešní době nemá mobil, jako kdyby nebyl. A pokud už vás nebaví být takovou inkognito osobou, pořiďte si takový model, který vám bude vyhovovat. Mobilní trh představuje opravdu pestrou škálu všech typů, variant, tvarů, barev a funkcí, ve kterém není jednoduché se neztratit. Na druhou stranu to ale znamená, že si můžete vybrat přesně takový mobil, který bude splňovat všechny vaše požadavky.

Záleží totiž jen na vás, jestli chcete takový mobilní telefon, který vám zároveň nahradí také fotoaparát, budík, kameru, počítač, tablet a mp3 přehrávač nebo vám postačí takový mobil, který umí telefonovat a psát zprávy. Mobily se neustále vyvíjejí, jdou dopředu a kombinují nejrůznější elektrospotřebiče, které vás jenom napadnou. Podle toho zanedlouho budou k dostání mobily, které vás i namasírují a doplní vám kávu. Do té doby ovšem musíte zohlednit, pro koho je nový mobil určený.

Vybírejte podle člověka

Ať už je telefon pro vás nebo někoho jiného, při výběru byste měli myslet na typ daného člověka. Pokud je to například dítě nebo mladiství, jeho telefon by měl obsahovat nejnovější aplikace a samozřejmě i přístup k internetu. V případě jednoduchého mobilu byste jej totiž spíše zahanbili, než mu udělali radost. Mladá generace ocení rychlost, nadupanost, barevnost a co nejvíce her a aplikací, kterými se budou moci zabavit nebo pochlubit před ostatními. Pro pracujícího člověka, který na focení rád používá foťák a na filmy se dívá tv televizi místo na mobilu, bude vhodnější model praktičtějšího rázu, který se snadno nerozbije, když spadne, a hlavně bude funkční.

To znamená, že zde převažuje nutnost organizačních aplikací, rozvrhů, nástěnek, tabulek, upomínek a opět přístupu k internetu. Pro někoho, kdo si chce pořídit druhý mobil nebo vyloženě nějakou pracovní verzi, jsou vhodné mobily s dvojitou ochrannou vrstvou, které sice nemají tolik funkcí, ale spolehlivě zvládnou základní věci a to za jakýchkoliv podmínek. Podobné telefony s většími tlačítky a elementárními funkcemi můžete pořídit také seniorům.

Další informace o mobilech například zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Telefon
Příspěvek Napsal: pon 20. čer 2016 12:23:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@kliknuti.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


www.o2.cz, www.bonerix.cz/start, www.vodafone.cz, www.modrevolani.cz« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.

TOPlist

Stránky vytvořené přes Kliknutí.cz - tvorba webu