Skrýt reklamu



Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Velikost písma:
Barva písma
Rozdělte ovoce a zeleninu (2 na každé straně):
Rozdělte ovoce a zeleninu (2 na každé straně):
Please select the options below to the correct list to avoid automated registrations.
Ovoce
Zelenina
Jahoda
Jablko
Paprika
Mrkev
TIP: Registrujte se a nebudete muset vyplňovat antispamovou kontrolu.
   
Přehled tématu - Tak jsem se dnes totálně slušně řečeno naštvala
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Tak jsem se dnes totálně slušně řečeno naštvala  Odpovědět s citací
Tak jsem se dnes totálně slušně řečeno naštvala. :twisted: >:-( :grr: Prostá nechci být.Tak Vodafone má už i ve Vyúčtování bordel. :oboze Dne 10.4.2011 mě přeply na předplacenou kartu a přesto po mě požadují 910Kč z obdobý 10.4.2011 do 9.5.2011.Mě fakt asi brzo odvezou.Jdu volat na linku a jsem zvědavá co vymyslí blbci jedni. :-\Čim dál lepší,chcou po mě peníze ale místo aby mě spokojily s Operátorem tak zavesí. :-\ :grr: >:-( Tak jsem jím nakonec poslala email.Tak jsem zvědavá.
Edit: Ještě že jsem už dávno přešla pod O2. :-) ^^
Příspěvek Napsal: pát 24. čer 2016 20:02:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@kliknuti.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


www.o2.cz, www.bonerix.cz/start, www.vodafone.cz, www.modrevolani.cz



« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.

TOPlist

Stránky vytvořené přes Kliknutí.cz - tvorba webu